Ana Sayfa   Hakkımızda   Şirince   Ulaşım     E-Kart   Videolar   İletişim   Online Rezervasyon
 
     
  Hotel Tanıtım Videosu
  ALTINYAPRAK KONAK
  Karadut
  GELİN ODASI
  TAŞRA ODASI
  ERGUVAN ODA
  SARI ODA
  Oda Fiyatları
  KAHVALTI
     
     

REZERVASYON

Giriş Tarihi
Gece
Oda
Yetişkin
Çocuk
     
     
 

KAHVALTI

Sizleri HOTEL ŞİRİNCE EVLERİ'nin köye hakim panoramik terasında kahvaltıya davet ediyoruz.
Yaz-kış sunduğumuz sıkma portakal suyu, köy ürünü peynir çeşitleri, domates, tereyağı, zeytin, günlük süt ve yumurta, sucuk, ahududu, şeftali, portakal, karpuz, patlıcan, hurma reçellerinden oluşan kahvaltınızı eşsiz bir görsel şölen atmosferinde, komşu bahçelerden gelen tavuk, koyun, inek sesleri ve kuş cıvıltıları eşliğinde yapacaksınız.
Zengin kahvaltı sofralarımızdan konuklarımızın damaklarında kalan en büyük tat, reçellerimiz... Hepsini Fatoş Hanım hazırlıyor; Ağustos ayında cömert Ege güneşinde pişiriyor. Bu eşsiz lezzetleri dostlarıyla paylaşmak isteyen herkese recel@sirince-evleri.com.
adresinde hizmet veriyoruz. Reçel siparişlerinizi, uzun süre muhafazaya müsait vakumlu kavanozlarda Türkiye'nin her yerine en geç 3 iş günü içinde teslim ediyoruz.
Eşsiz kahvaltı terasımızı otel konuklarımız dışında, en az dört kişilik grupların hizmetine rezervasyonlu olarak sunmaktayız (kişi başı 27,50 TL). Kahvaltı rezervasyonu için bize (232) 898 3099 no lu telefondan ya da kahvalti@sirince-evleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kışlık kahvaltı salonumuz
 
     
Şirince Köyü Selçuk-İZMİR
Tel: (232) 898 30 99   Faks: +90 (232) 898 30 63